WalterBishop

GamerCZ mi otevřel starý výzkum, jsem teď unešen na co vše jsem zapomněl. Co říkáte na mou verzi alternativní reality?

je možné přecházet mezi alternativními realitami. Říkám tomu cesta „na druhou stranu“. Již jsi zažil pocit deja-vu? Je to krátký pohled na druhou stranu. Každé rozhodnutí co děláš je na druhé straně opačné, nebo trochu odlišné. Každé rozhodnutí vytváří novou cestu, nové možnosti. Bohužel na tuto stranu se nemůžeš dostat jen tak, kvůli procesu omezování, který nám tato společnost vytváří. Toto omezování se dá potlačit v útlém dětském věku, látkou cortexyphan, kterou patentuji. Děti pod touto látkou získávají neobyčejné dovednosti a schopnosti, které by díky omezení nikdy nezískaly.

vysvětlení podrobně cca 2 minuty na tomto videu: https://youtu­.be/jnA-C6DmRSM?t=40

jedeme

Odpovědi
ツOMGGAMERCZE

Chci se podílet na výzkumu této látky , a proto mám sociální sít jmenem discord moje jméno je: OMGGAMERCZ#9712 , pokud máte zájem se semnou podílet na vývoji , přidejte si mě