Smack

Fiala náš stát zadlužil 9 miliardami €, na pomoc Ukrajině, jak se vám to líbí?

Po dobu vlády Fiali, bude náš lid brzo chcípat hlady.

Nejlepší odpověď
katka_22

Ano sice je na Ukrajině válka. Ale myslím si že by měla vláda myslet i na nás. Myslí teď jen na Ukrajinu a dávají jim vše. Někteří Ukrajinci si toho vážejí, ale někteří ne. Je sice pěkné, že naše vláda jim chce pomoct, ale nepřijde mi od naší vlády dobré , že na nás skoro zapomněli. Dali jim všechny různé zbraně atd… Ale co kdyby se válka objevila u nás?My bychom pak neměli nic. Nevím kdo by nám pomohl. Ale to je čistě můj názor, každý to vidí jinak.

Další odpovědi
zjentek

Je to pouze začátek. Pokud ho národ byť násilně nezastaví, bude si pokračovat!

mosoj

Ale ano. O chcípání je to především. Kdo tvrdí něco jiného neumí ani malou násobilku. Protože si neumí spočítat kolik bude platit naprosto zbytečně za energie. Po zaplacení energií mu na chleba, jehož cena vyroste na cca 100 Kč již nezbyde. Nicméně nikdo nechcípne ani nezmrzne. To jsme ale opravdu chtěli??

Drap

Líbí, nelíbí. Co s tím můžeme dělat? To si měli všichni rozmyslet před volbami. Může se nám to líbit, či nelíbit, budeme to muset zaplatit. Alespoň ti, co přežijí. Pokud to nesplatíí, tak to bude stále čekat na jejich děti a vnuky. Je to přece tak snadné. Dluhy se musí platit.

paul1

O chcípání hlady nemůže být ani řeč, to je silně nadsazené. Nejsem ekonom, jsem strojař, tedy ekonomickým otázkám moc nehovím, ale zadlužování státu bylo již otázkou minulých let

Zdroj: https://echo2­4.cz/a/SCZ88/­stat-si-zahrava-za-sve-dluhy-plati-skoro-nejvyssi-uroky-v-eu

Dochy

Osobně si myslím, že 9mld na Ukrajinu je jeden z těch menších problémů co máme.

Ametyst

Máme vládu extrémistů s tunelovým viděním. Pro samý tunel nevidí Českou republiku.