Kepler

Existují osoby, které nezblbnou, ani když jim odseknete hlavu?

Nejlepší odpověď
zjentek

Keplere, to chce klid.

Tak já položím nějakou fajnou otázku a můžeš si ji také přečíst a hnedle se uleví.

Další odpovědi
rudkaj1996to

Když byla revoluce ve Francii, tak platilo pravidlo, že kdo přežije gilotinu, může odejít. Dodnes se vědci přou, proč mnoho těl s odseknutou hlavou se zvedlo a udělalo několik kroků…

aliendrone

No jéje! Garantuji ti, že existuje MNOHO takových, u kterých bys nějaký rozdíl PŘED a PO dekapitaci nenaměřil ani těmi nejcitlivějšími přístroji. Víš co se říká,: „Kde NIC není, tam ani čert nebere“. ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

zjentek>>> NÉÉÉ ZJENTKU NÉÉÉ, MY JSME V TOM NEVINNĚ… ! ;) :D :D
Proaktivně ti dám za tuto odpověď palec doufajíc, že nezklameš! ;) :)