Rokio

Existuje něco jako bývalý sebevrah?

Pokud se někdo v mládí pokusí o sebevraždu, přežije a dlouho se o ní znova nepokusí, tak je to bývalý sebevrah?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
dubraro

ano

Pokud pokus přežije, tak je to bývalý sebevrah.

Další odpovědi
Moccaa

ne

Spíše neúspěšný.

zjentek

jiná odpověď

Těžko říct, ale všechny buňky těla se prý obnoví v 11. letých intervalech.

Kazatel

jiná odpověď

No hlavně je to naprostý lúzr. Jinak jsou věci, které moc na chlubení nejsou, pokud trpíš myšlenkami na recidivu, vyhledej co nejdřív odbornou pomoc.

Filip84

jiná odpověď

Měl bys změnit psychiatra, zjevně farmaka nezabírají, jak mají.

Jestliže se někdo o sebevraždu pokusí, a ta se mu nepodaří, tak se buďto vůbec nechtěl zabít, nebo je matlák. A přemýšlet, jestli je, či není, nějak bývalý, je úplně a komplexně mimo.

Šulamitka

Myslím si,že to musí posoudit psychiatr.

Rokio

Kazatel: Já jsem se ale o sebevraždu nepokusil ani jednou.