Elon Musk, Johannes Kepler, Thomas Alva Edison, George Orwell nebo Pišta Hufnágl… je toto elitní web?

Nejlepší odpověď
Zvidatel

Spíš fanklubový web – podle těch přezdívek. Každý jede podle toho svého, kterého obdivuje.

Kepler, i takoví jistě přibudou.

Další odpovědi
quentos

Ne, je to tu žumpa, ale občas dobře poradíme.

Kepler

Ještě ne, chybí tady Hawking, Lenin, Brahe, Koperník, Chandrasekhar, Einstein a spousta dalších. Až tady budeme všichni, web se změní na Univerzitu třetího věku.

jsemjá

Poslušně hlásím, ještě chybí Hujer a Hliník, jelikož se odstěhovali do humpolce.

anonym

Nevidím Járu Cimrmana ani Chucka Norrise, takže odpověď je ne.

anonym

Kepler: Hemingway, Burian, Chaplin, Adenauer, Gogol…

jsemjá

Hujer a Hliník.