Bob342

Dostanu se na střední školu s podprůměrným vysvědčením? Mám z 2.pol pět 2 a v 1.pol pět 2 a jednu 3hlasim se na spszl.cz

Odpovědi
Rokio

Pokud uděláš dobře přijímací zkoušky, tak máš šanci slušnou.

Jedničkář, který pokazí přijímačky, má menší šance než ten, kdo má dvojky a pár trojek a přijímačky udělá excelentně.

poznámka: Tohle moudro mám od jednoho uživatele Odpovědi.cz.

Idkk

Zalezi kolik lidi se hlasi a kolik berou ale sanci mas urcite velkou pokud udelas dobre prijimacky. Ja se dostala na stredni se ctyrkama a s 3 body z matematiky 😀

elkon

To poznáš u zkoušek.

cappuccino

@Idkk: nepises v jine diskuzi, ze mas jen zakladni vzdelani??

Bob342

🤣🤣🤣