annas

Dokážeme někdy změnit to, že jeleni bojují o laně, nikoli laně o jeleny? Přece se uplatňují genderové stereotypy.

Podle Jana Sobotky z knihy Aforismy
pro ty, kdo si myslí,že jim to myslí

Nejlepší odpověď
Rokio

V přírodě takové nesmysly nefungují. To platí jen o lidech. Žádné zvíře nemůže být homosexuál, bisexuál, transexuál apod.

Další odpovědi
zjentek

Přece my lidé jsme to již změnili. Přece „laně“ skáčou „jelenům“ dávno samy do pelíšků, pokud „jeleni“ vykazují dostatek luxusních hraček a úměrné konto pro jejich údržbu. Děkuji a opatrujte se. 🙏

Drap

Mydlím si že ne. Už jsme se poučili přece, že větru a dešti dost dobře neporučíme. Zde je to obdobné. Téměř u všech druhů lze v určité době vypozorovat něco jako homosexuální jednání. Osobně jsem přesvědčen, že se nejedná o homosexualitu v pravém slova smyslu. U některých druhů tak může být dávána najevo dominance
a podobně. To že se občas objeví nějaký článek, neznamená, že se jedná o homosexualitu, ale spíše o to , že se různí pseudovědci snaží převracet a po svém vykládat vrozené pud zvířat, v domění že tím vysvětlí ne zcela standartní chování lidí.

aliendrone

Já si to nemyslím (a ohledně potřeby něčeho takového mám VELMI nelichotivé připomínky). Nicméně – je značně pravděpodobné, že se najdou ZLOunijní i české erární fondy, které tuto snahu BOHATĚ finančně zadotují. No přeci by se nemělo plýtvat peněži na nějaké učitele nebo důchodce či jiné NEPOTŘEBNÉ. 😮

Každý správný progresivně-liberální eurohavloid přeci VÍ, že hasiče apod. NEPOTŘEBUJEME, ale další NEZISKOVKA, to je přeci to pravé „sametové“. 😕

paul1

Hledal jsem nějaké informace, ale zatím neúspěšně. Ještě to zkusím. Ale našel jsemvíce webů o zvířecí homosexualitě.

Zdroj: https://www.sto­plusjednicka.cz/klu­ci-s-klukama-holky-s-holkama-homosexualita-jako-evolucni-cesta

Dochy

Rokio, mýlíš se. I v přírodě (tím myslím jinde než u lidí) bylo pozorováno homosexuální chování. Například se to tuším týká potkanů pokud je jejich kolonie příliš velká. Možná podobný princip funguje i u lidí, jenže lidi jsou natolik zparchantělí, že i toto sebezáchovné opatření obcházejí např. umělým oplodněním nebo placeným těhotenstvým.