autacek

Dokáže někdo vysvětlit, co je špatného na konstatování, že „ženy nemají penisy“?

Je to na vyhazov, nebo kde to k šípku žijeme?

https://m.novin­ky.cz/article­Details?aId=484174&sz­nu=PSJMjFiz0h76kPSo

Nejlepší odpověď
anonym

„Za pravdu se nechválí, za pravdu se trestá!“ to je zřejmě motto 21. století. Špatného je na tom asi to, že je to pravda. Pokud má žena penis, tak to asi nebude žena. Bohužel žijeme v přehnaně feministické, multikulturní a multigenderové době, kdy máme 26 druhů pohlaví, popíráme barvu kůže našich předků nebo historických osobností a ženy musí být prostě ve všem lepší než muži. Naší předkové by se styděli. Proti feminismu nic nemám, podle mě by ženy měli bojovat za své práva ale nějak umírněně. Ale tvrdit, že když se někdo cítí být nějakým pohlavím, že jím je, se mi zdá dost proti přírodě. At si každý dělá co chce, ale neměli by s tím lézt na veřejnost, manipulovat s dětmi a hlavně trestat lidi co řeknou pravdu.

Další odpovědi
Dochy

Jasně na vyhazov. Mně v… mých letech začínají růst prsa, nevím o tom, že by nějaké ženské jen tak začal růst penis. Zveličování této zjevné nespravedlnosti zaslouží potrestat. Vyhazov je vlastně málo… Buď zbičovat, nebo křeslo.

ivzez

Copak student elitní britské Durhamské univerzity
a zástupce šéfredaktora univerzitních novin nemá nebo nezná
lepší způsob, jak svou univerzitu a noviny prezentovat?

mosoj

Jak to že nemají? Sice zakrnělé ale mají. Takže diskriminace.

iamtheiam

Fakt, že ženy nemají penisy, nevadí ženám – feministkám, ale některým mužům.
Mužům – transsexuálům, kteří by byli rádi za ženy považováni.

Arne1

Některé je mají. Dá se dohledat na pornowebech, tuším pod kategorii shemales nebo nějak podobně

anonym

Tady ještě přikládám menší video jak se manipuluje s dětmi. https://www.fa­cebook.com/kon­zervyshitpostin­g/videos/191342362­5630106/