Filip.Offi

Jsem snad jediný, který je panic v 16 letech?

Dobrý den, mám dotaz

Nejlepší odpověď
Drap

Buď v klidu, zdaleka ne.

Další odpovědi
Kelt

Všechno je jednou poprvé. A jaké máš důkazy, že ostatní nejsou také panici? Mnoho tvých vrstevníků se předhání v sexuální fantazii a ty jim věříš.

led

Určite nie, len mnohí to skrývajú silnými rečami

icurusL

Máš co dohánět. Já byl panic až do 22, nevím jestli je to smutné nebo k chlubení v dnešní době.

Klobouk

Ano. Jsi pravděpodobně jeden z posledních paniců v tomto věku. Pohlavní život začíná mezi dvanáctým a třináctým rokem života.

_Bůh_

Všichni přišli o panictví ve 12 letech takže jsi HODNĚ pozadu

xiperio

Je jich drtivá většina.
Skoro všichni.

Medulka.013

Buďte v klidu. Mému příteli se kterým chodím 8 měsíců a žijeme spolu pod jednou střechou je 39 let (mně je 40) a stále je ještě panic. Vy to určitě v pohodě stihnete o dost dříve. Vlastně si myslím, že není kam spěchat a hlavně to vaše poprvé se vám vryje do paměti, tak ať to stojí za to.

Viktorie II.

Včera jsem ztratil dvě věci.
Moje panictví
…a práci v márnici

Dochy

Fuj… 😉