Filip.Offi

Dobrý den je mi 16 a mám takový dotaz jestli je normální když jsem neměl ještě ani jednu holku a tento rok mi má být 17.

Nejlepší odpověď
Justin1

Asi před 25 roky jsem byl v podobném věku, neměl jsem zkušenost s holkami a taky jsem si pokládal podobnou otázku. Určitě to v tomto věku není žádná tragédie, i když ti to tak může připadat. Já jsem se o holky taky začal zajímat, když mi bylo necelých 17, a šťastného vztahu jsem se dočkal, když mi bylo 35.

Bav se s holkami, zajímej se o ně, o to, jak se mají, a sleduj, která ti je jak sympatická. Neomezuj se jenom na ty nejkrásnější holky, protože to mohou být ty, které je nejobtížnější získat, protože u nich máš nejvíc konkurence. Nebuď moc váhavý ani holky netlač do vztahu. Bav se s nimi a sleduj, jak moc jim je příjemné se s tebou vidět. U každé holky buď připravený na to, že ti to s ní vyjde, i na to, že ti to s ní nevyjde. U žádné holky se nestresuj tím, že zrovna s touhle to musí vyjít – pokud ti to s ní nevyjde, jsi připravený počkat si na nějakou lepší.

Další odpovědi
Dochy

Lidé jsou různí, někteří začnou ve 13, jiní ve 30. Je otázkou co pro Tebe přesně znamená „neměl holku“ ale vlastně ani na tom nezáleží, pořád platí ta první věta. Neřeš jestlis něco měl nebo neměl, ale zda zrovna teď chceš, cítíš se na to a v blízkém okolí nějaké pro Tebe zajímavé jsou.

GM

Vůbec se nestresuj, ber život tak jak to jde a užívej si ho! Času na vztah máš moře.

_Bůh_

No všichni měli holky už v pěti letech, takže teď už vůbec nemá cenu se s kýmkoliv seznamovat, hele.
Jinak je hustý, že ti je 16 a potom ti bude 17, kdo by to kdy čekal!