Lgee

Do kolika let bude v Česku komunistický režim?

Do 25 let ?
--

Do kolika let bude v česku Komunistický režim?

Nejlepší odpověď
dudu

Nežiješ snad v komunismu už nyní. Nechodíš do školy, rodiče tě živí, sedíš si v teple a vymýšlíš ptákoviny. Nebo se mýlím?

Další odpovědi
quentos

Ten zatím nikde nikdy nebyl, není tedy důvod ho očekávat tady.

paul1

Doufám, že už nikdy. Toho bordelu už bylo dost a jistě jsou a budou jiné, lepší režimy.

led

Cesta do „komunizmu“ je dlhá a trnistá. Režimy vydávané za Komunizmus, komunistický režim, dodnes prakticky neboli. Dodnes boli u vlády Ľudovádemokracia a Socializmus. Počítať s úbohými 25 rokmi k dosiahnutiu Komunistickej republiky Čiech a Moravy je naivný sen rovnako, ako pokus o vytvorenie Platónovej Utópie.

dubraro

Minus třicet.

nyjono

Komunistický režim je utopie, takže ho nelze očekávat.
A do 25 let? To je extra utopie.

Ametyst

Evropská unie se hodně snaží.

autacek

Tak dlouho, než komanči vymřou (i bývalí), co nám teď vládnou.

plebs

Záleží jaká bude za 25 let situace ve světě před 60 lety prohlásil soudruh Nikita Chruscev, přijde doba kdy v Americe se začne budovat komunismus.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

JežíšKristus

Dudu: Ale to lze i v kapitalismu, i v jiných režimech. Tudíž nelze usuzovat, že se jedná o komunismus. Doplňte základní vzdělání.

led

Karl Marx „V komunistickej spoločnosti, kde nikto nemá výhradné pole pôsobnosti, ale každý sa môže stať vynikajúcim v hociktorom odbore, v ktorom si želá, spoločnosť reguluje všeobecnú produkciu a toto mi robí príležitosť robiť jednu vec dnes a inú vec zajtra, poľovať ráno, rybárčiť popoludní, večer pásť dobytok, kritizovať po obede tak ako chcem, bez toho aby som sa stal poľovníkom, rybárom, pastierom alebo kritikom.“ https://sk.wi­kipedia.org/wi­ki/Komunizmus

to čo píše dudu, má bližšie k anarchii:
"Jedinec musí mať možnosť sám rozhodovať o svojom živote a osude. Nikto nemá právo nútiť ho do niečoho, čo by sám nechcel, ani ak je k tomu nútený väčšinovou spoločnosťou. " https://sk.wi­kipedia.org/wi­ki/Anarchizmus

Nassin

autacek a nezapomněl jsi na svoji rodinu že ne.

Lgee

EU m7že být režim.teprve až se stane federaci.