Kvantum

Dnes má svátek Jiřina Bohdalová. Co by dostala za dárek, kdybys byl/a jejím příbuzným?

Nejlepší odpověď
Drap

Nic, protože dnes má svátek Alexej. Pouze debil by přál někomu k svátku, když svátek nemá.

Další odpovědi
paul1

Květiny.

Rokio

Kdyby měla svátek, tak bych jí dal bonboniéru a květinu. Musela by ale být moje blízká příbuzná, manželka, nebo dobrá kámoška.

Filip84

Jak už Ti napsal Drap, dnes mají svátek Alex a Alexej. Jmenuje se Jiřina Bohdalová Alex? Poněkud nejmenuje. Jmenuje se Jiřina Bohdalová Alexej? Asi taky ne.

Tě zklamu, ale u nás to nejde, aby se žena opačného pohlaví jmenovala Alexej Bohdalová. Já vím, no, špatný, ale – víš co – život není krásný. Ani se nemůže žena jmenovat, například, Alexej Bohadala a muž Jiřina Bohdalová, jak si myslel recidivista Jaroslav Jára ze série Šéfe, to je věc! 👌😅

Já jsem to ani nemusel hledat, že dnes nemá Jiřina svátek, tedy kdo má dnes svátek jsem musel hledat, já mám americký kalendář, a v něm svátky, poněkud, nejsou, ale kdy má svátek Jiřina vím, poněvadž Jiřina je křestní jméno mé babky a bába má jeden den narozeninu a druhý den svátek, v té době se to tak dělalo. Takže Jiřina má svátek 15. ounora! 🤦‍♀️😂😂😂

Tak už to nehul, frajere! 🙄🤪🤪🤪

zakosedy

Tk asi to že bych se s ni seznámil,protože známu už dost umělců s e kterým jsem si Potykal a znal jsem osobně i Helenku Růžičkovovou ale nevím jaké je její pravé přijmení.