Lgee

Davate si teď v těchto úmorných vedrech ledovou sprchu?

Já několikrát denně.

Odpovědi
paul1

No ledovou až ne, to už by asi v mém věku byl moc veliký šok, ale dávám si studeno-vlažnou (střídám).

Justin1

Ledovou sprchu ne (raději vlažnou), ale mám u toho LEDové světlo, protože při sprchování si svítím LED žárovkou.

zjentek

Já si to radši několikrát udělám a mám klid 🤷‍♂️

Drap

Ne, chodím několikrát za den do řeky. Mám to tak cca 500m

quentos

Po ránu. Ale to si dávám denně, v létě v zimě, takže v tomto ohledu žádná změna.

Rokio

Nikoliv. Podle mě není takové vedro. U nás v práci je celkem dobře. Doma není tak hrozně. Venku nosím kšiltovku a stačí mi.

da ny

Nejsem „magor“. ;D, když, tak vlažnou. Nepotřebuji, aby se následně začal organismus zahřívat a potila jsem se, jako vrata od chléva. Stejné, jako u ledových nápojů v parném horku.

dubraro

Dávám si ji každý den, bez ohledu na venkovní teplotu.