Kepler

Dá se sem nějakým způsobem umístit krátké video, pokud není součástí nějakého webu?

Vím, že třeba fotky jdou, třeba přes rajče.cz, ale co video? Nebo třeba hudba?

Nejlepší odpověď
Brblal

Kdybych to potřeboval, nahrál bych video na server např. „leteckaposta.cz“ a tam je možné nahrát video bez registrace na 33 dní. Po 33 dnech bych ten odkaz z tohoto serveru smazal, aby tady nezustal nefunkční odkaz.

Další odpovědi
Gestas

Dá. Rzosekáš ho na obrázky a ty sem potom po jednom vložíš. :)

Kepler

Gestas: i ty vtipálku! Nic rzosekávat nebudu. Není nad dobrou radu zdarma. 🙂