michalds

Dá se sehnat seznam písní, které hrají v prodejnách Albert?

Další tipy?

Nejlepší odpověď
metro

Zkuste zavolat vedoucí(mu) příslušné prodejny.

Další odpovědi
Brblal

Také je možné, že hrají radio (stream) přenášený jen po internetu, tam může být hudba, reklamy (na vlastní výrobky, slevy…). Mám internetové rádio a tam jsou podobné asi 4 streamy z Rakouska, samozřejmě v němčině (od Billa, Bipa, Merkur, Penny…).
Ale mnozí velcí prodejci to mohou mít i u nás? Možná je to jednodušší takto vysílat…

michalds

Brblal: točí se tam ve smyčce neustále asi 10 skladeb, z toho usuzuji, že mají lincenci a pouští svoje

Brblal

Aha, já moc nakupovat nechodím, tak nevím. A reklamy tam svoje nemají? V Albertu jsem byl před rokem, mám ho 300m od domu.

michalds

mají tam i reklamy a jiná oznámení