hapiky

Dá se o Rusku říci, že je to zlodějský stát?

Když samo Rusko přiznalo, že krade Ukrajinské obilí? Prodává ho do Sýrie, protože jinde „čórku“ nechtějí.
Bez souhlasu Putina by to nešlo.

Nejlepší odpověď
Rokio

Ano, je to kleptokracie. Korupce je tam hodně a možná je to i anarchie.

Další odpovědi
paul1

Hezky to řekl pan Svěrák ve filmu „Kolja“. Nevím, či budu správně citovat, ale bylo nějak takto: ..... kradete kufry a území.

Moccaa

Neříkal bych tomu „zlodějina“, synku. Oni si ty medaile zasloužili.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Rusk%C3%A1_ho­kejov%C3%A1_re­prezentace

led

To by potom toto pomenovanie musel mať každý štát, ktorý „zarába“ na iných štátoch.
Čo vám hovorí pojem „Kapitalizmus a ekonomika trhu“ a „Trhový mechanizmus“?

Na čom zarába naša spriatelená krajina západne od Atlantiku? Myslíte, že zbrane a muníciu do Ukrajiny posiela zadarmo? Ak si to myslíte, tak je mi vás ľúto.

elkon

Jestli ti to ještě nedošlo, existují daleko příjemnější věci, než než mít stále zabořenou „mordu“, mezi Ruskem a Ukrajinou. Jeden tu nedávno „žral“ jen Covid, druhý nyní tanky a rakety. Docela vás hoši lituji, že máte tak ubohé zájmy, když je kolem nás tolik krásy a na světě jsme jen jednou. Ale co, je to vaše volba.

led

elkon dávam zelený palček https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i­mages?q=tbn:AN­d9GcRcVTNbQ3FAQ2mTx46is1­Mm-DW1XI9iCGBftO-rB1RF4Q&s

Viktorie II.

elkon, máš zcela pravdu. Tací lidé, jako je hapiky jsou vředy, které je nutno kleštěmi odstranit.

hapiky

Viktorie II. Máš zcela pravdu. Tací lidé, jako je Viktorie II jsou vředy, které je nutno kleštěmi odstranit.

Viktorie II.

hapčo, opisování je ubohé, i když jsi zaměnil jména. Kopeš jako kobyla před smrtí.

hapiky

Měl jsem pro tebe „kvalitní“ odpověď. Tušil jsem, že by si se rozbrečela. Tak jsem jen vrátil tvoje podání.

hapiky

elkon: A jsi tady proč? Vždyť je kolem tolik krásy.

hapiky

Jen ignorantovi je všechno jedno.

elkon

A to jako, že těmi kecy to spravíš? To jen ukazuje jak málo ti stačí k životu.

hapiky

elkon: O můj život se neobávej. naopak tvoje urážlivé komentáře jsou hnisavé.

Rokio

elkon: A co posmrtný život?

led

rokio… Posmrtný život Je (vraj) krásny, videla som veľa tých, čo k nemu odišli, ale ešte nikto sa od neho nevrátil s dôkazmi o ňom. Neponáhľam sa k nemu, ani len na návštevu. A vy, mladý muž? Snažte sa ho nespoznať.