CTTON

Dá se najít skutečně klidná práce?

jde skutečně najít opravdu klidná práce tady v ČR?

ps: no nevím třeba nějaký úředník, prodavač na pumpě který musí vybalovat jen minimálně a nijak extra se nemusí honit.

Jinak sem vyučený prodavač s vyučním listem sš chtěl sem si dodělat maturitu ale nevim když ted je to těžké období.

Nejlepší odpověď
elkon

To záleží, co je podle tebe klidná práce. Co je pro jiné pohoda, pro tebe může představovat problém. Také je to otázka vzdělání.

Další odpovědi
led

napríklad
1 – hrobár – kopač jám, v súčasnosti
2 – „dozorca“ pri vstupe do predajne – sedí a prikazuje kupujúcim, aby mali rúška, rukavice (prípadne si pred ním dezinfikovali ruky) a košíky, vozíky odložili na miesto. – „práca“ je dočasná len po dobu pandemickej krízy

Pokiaľ ste ochotný v zamestnaní aj pracovať rukami, kľudnú prácu nájdete v každej obci.

aliendrone

Mraky lidí se tak živí – říká se tomu „nezisková organizace“. Založ neziskovku na pomoc je fuk čemu/komu – „uprchlíkům“, pohlavím od toho dvacátého pátého výše a tvojí jedinou starostí bude vyplnit a odeslat semo-tamo pár formulářů. Pochopitelně i rektální alpinismus (příslušným osobám), abys dostal DOTACE. A jsi „za vodou“. ;) :D :D

Pepa25

Lesní dělník: samostatná práce na čerstvém vzduchu. Práce díky kůrovci až moc.

CTTON

led – to je vtip? kopáč je klidná práce? to druhé ano.

aliendrone

CTTON>>> Jestli najdeš klidnější práci, než hrobník (v klídku si kopeš podle vlastního harmonogramu, nikdo ti do toho nekecá, neprudí – co VÍC bys ještě chtěl?), tak dej vědět.

Z tvého komentáře soudím, že ti nejde o KLIDNOU práci, ale o NANICOVATOU práci (tedy pobírat peníze ideálně ZA NIC). To je ovšem trochu JINÁ kategorie, tudíž ŠPATNĚ položený dotaz. ;) :D :D

CTTON

třeba na nějaké info přepažce, napadá mě toho víc ale nevím jak moc je obtížné se na takovou práci dostat aby za to byla přijatelná částka, četl sem že o takové práce je poměrně malý zájem jelikož většinu lidí ubíjí taková rutina víc než „dřina“.

CTTON

napsal sem do otázky příklady, například prodavač na pumpě ten nemá zas takové starosti akorát o peníze, nějaký úklid, trošku vybalování, nebo například nějaký úředník někde kde bude člověk do počítače zadávat různé věci třeba na nějaké služby atp.

CTTON

já nechci klidnou práci jako že „nebudu muset nikoho poslouchat“ to mě je jedno, ale chci klidnou práci kde se nebduu muset 8–12 hodin denně stresovat.

aliendrone

CTTON>>> No, u mne termín „klidná práce“ zahrnuje co NEJMENŠÍ nutnou interakci s lidmi. NIC mě nedokáže rozpálit jako jednání s debilem, ať už za pultem, přepážkou, kdekoliv. ;) :D

Výkop je sice fyzicky náročná práce, ale ruku na srdce – když máš dost, tak zmírníš tempo, zakouříš, sedneš si. Co ale s magorem, který si koupí zelenou barvu s tím, že JAK TO, ŽE TO NENÍ červená, ale zelená? Infarkt nebo VRAŽDA! (a to je jen malá ukázka toho, čeho jsou lidé schopni) ;) :D :D

led

alík,hádať sa so slepcom o farbe oblohy asi nemá význam.

CTTON

?

CTTON

Na to se dá zvyknout, ale cigareta je nevratná..