CTTON

Co znamená tato chyba?

Pokoušel sem se stáhnout soubor přes počítač jenže se tam ukazuje to stejné jako na mobilu (stále pouze na jedné stránce přehraj.to)

Obrázek: zdroj: vlastní.

PS: mě to dřív na té stránce šlo, ale teď už ne, ale když stáhnu nějaký malý soubor tak se stáhne ale jakmile jde o větší soubor tak mě jak ty říkáš možná odstřihnou, jak je něco takového možné ale vůbec provést?

Odpovědi
Alesh

To znamená, že stahování selhalo. 🙂

Co na tom jako chceš zkoumat? Z nějakého důvodu nebylo dokončeno. Nejspíš tě odstřihl od toho stahování ten dotyčný server.

Všechno je možný, i odstřihnutí během stahování. Takhle se to těžko posuzuje, čím přesně to může být, třeba je to jen dočasná chyba. Nebo mají nějaké limity a nevím, jestli za to platíš nebo ne. Třeba mají placenou verzi, kde ti to půjde, zkus je kontaktovat, proč ti toto nejde. Ještě by bylo dobré zkusit ten samý soubor zkusit stáhnout znovu a vyzkoumat, zda se zasekne ve stejném místě, resp. po stažení stejné velikosti. Pak bych to zkusil na jiném souboru a porovnal situaci.

Mc Merkurion

… pochop, chtěj abys zaplatil, než je totálně zrušej … po stažení určitého počtu dat nebo časového úseku se spojení přeruší a stahování ukončí …

CTTON

Alesh – a to jde aby tě odstřihl server?

elkon

A proč by to nešlo, nemusí nikomu nic zdůvodňovat. Může to mít X důvodů.

CTTON

I tak by měla být možnost to nějakým způsobem obejít, na YouTube stahují některé stránky také videa které lze pak může kdokoliv stáhnout a porovnávat YouTube s malou službou, je šílené.

Alesh

No, jasný, klidně tě nechají stáhnout půlku a konec, to záleží na nich, nastavit to tak samozřejmě lze. Stejná situace by nastala, kdyby ten server v danou chvíli spadl, tak zkrátka v tu chvíli nemáš odkud stahovat.

CTTON

Prostě musí být možnost jak to jde obejít.

CTTON

Samozřejmě mají placenou verzi, ale dřív to zkrátka obejít šlo a žádnou chybu sem tam nikdy neměl.. a to sem stahoval zhruba 1 měsíčně jeden film asi dva roky. Že by to začali řešit až po takové době, že mají větší ztráty..?