tvaruzekcz

Co znamená logo, které měl na tričku francouzský prezident Macron, když přesvědčoval mladé lidi, aby se nechali očkovat?

Vypadá to jako logo sovy tvořené geometrickými tvary… Sděloval tím francouzsky prezident Emmanuel Macron tajnou zprávu bystrým očím nebo se jedná o nějaké podprahové poselství?

Nejlepší odpověď
marci1

Ano, jedná se o sovu Minervu. Macron totiž ve svém projevu vyzval, aby Evropa měla více kuráže, než jakou má tato sova Minerva, tedy římská bohyně moudrosti a války. Sova je symbolem Athén a v okultní rovině symbolizuje celou vyspělou západní civilizaci, neboť ztělesňuje moudrost a vědění. 🙂

Další odpovědi
Disraeli

Je to tajná zpráva. „Lidi nevěřte tomu, všechno v tomto vysílání je lež. Neočkujte se nebo dostanete čip. Pomoc, unesl mě Bill Gates. Řekl, že mě zabije, když neřeknu, co chce.” 😂 Od té doby už je na veřejnosti jen jeho dvojník. Nebo lépe řečeno, taky mu píchli vakcínu a teď má čip, díky kterému ho ovládají.

Kde si ale vzal čas na sehnání takového trička s tajnou zprávou, když ho unesl by mě zajímalo… :D
A proč mu tu vakcínu s čipem nepíchli už před vysíláním. To by ho pak nemuseli násilně nutit…?
Nojo, má to díry.

Mimochodem, podle mě je to prostě symbol sovy (nebo výra). Složená z trojúhelníků a koulí (hlava, oči, tělo/křídla, nohy). Logo firmy zřejmě nebo jen nějaký obyčejný obrazec, které se na tričkách zcela běžně vyskytují? 😂

zjentek

Účelem vnést do zbytečného očkování tajemno. A účel vidno splněn.

Suy566

Ilumináti.

Pepa25

To znamená jen to, že zjevně čtete konspirační weby, které za tím hned hledaly tajné znamení. Moje doporučení: nedělejte to.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

tvaruzekcz

@marci1 Mnoho světových kultur dodnes považuje bílou sovu za znamení smůly, a víra v to je tak silná, že se někteří z nich dodnes vyhýbají místům, kde se bílé sovy vyskytují. U slovanských národů dodnes existuje lidová pověra, podle které je sýček obecný (lat. Athene noctua = doslova „sova athénská“) považován za ptáka, který přináší neštěstí a věští svým houkáním smrt. Dokonce i pro Egypťany byla sova poslem špatných zpráv. Je tedy celkem zajímavé to porovnat, protože Slované a starověcí Egypťané jsou od sebe značně vzdálení nejen prostorově, ale i časově…

Disraeli

Jo soráč, ja ten popisek nečetl, nevšiml jsem si, že taky píšeš, že to vypadá jakos sova. ;)