12kolemjdouc

Co zmenit?

Je mi 21.svet mam procestovany. Mam rodinu penize, zdravi, vzhled a nic si nechci dokazovat. Ostatni makaji nebo sedi v baru a smeji se trapnym vtipum. Ziju spatne? Jsem domaci typ. Nechci ale nic promeskat.je tam venku neco co stoji za to jit si za tim nebo zivot uz nic vic nenabizi? Lze cas stravit lepe? Prijde mi to az moc jednoduche ale zaroven nemam uz dalsi cil. Krom deti uz jsem si vse dokazal.

Odpovědi
Drap

Nedokáži ti odpovědět. Nepochopím totiž vůbec v takovéto myšlení ve 21 letech. Je mě sice několikrát více. Nemohu si nějak výrazně stěžovat, že by mě chybělo. Neuškodilo by sice lepší zdraví, ale to se špatně shání. Ovšem snů a věcí které bych chtěl ještě udělat, dokázat a stihnout, že to bohužel všechno už nezvládnu. Venku je věcí, Chodím každý den někam do lesa, aspoň chvíli, kousek kolem řeky. Všude je tolik věcí a zajímavostí. Nechápu vůbec, jak má někdo dlouhou chvíli. Být tebou, tak se zamyslím nejprve sám nad sebou.

autacek

Už jsi byl na všech kontinentech? Nemáš nějakého koníčka, či zálibu? Doma tě k ničemu nevedli? Vzdělání tě neláká, začíst studovat můžeš klidně i později. Kde bydlet máš, nebo upřednostňuješ mamahotel? Co nějaké děvče, to tě také k ničemu nemotivuje?

Smack

Začni sportovat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.