Lgee

Co vše máte doma za dekorace?

Nejlepší odpověď
Klobouk

Manželku

Další odpovědi
VaclavZeman

Ja mam doma hrozny bordel. Jednou tam byla ma kolegyne a ta, ackoliv jsem poznal, ze to nemyslela vazne, rikala, ze je to jeste jakz takz v pohode na chlapa. Ale ja mam garzonku a v ni pohazene modely (casto jeste neotevrene) vlacku, vinylove desky, ruzne papiry, knihy a ucebnice. Nedavno tam na me spadla skrin, coz bylo nemile. Ale uz nekolik let mam v planu, ze vse uklidim, predelam, konecne postavim ony koleje, ktere jsem si jiz davno zakoupil a vse sestavim do nejakeho setu. Snad mi to uz pristi rok vyjde. Dekuju.

da ny

Některé sezonně měním. Mnohých se už, postupně zbavuji.
Seznam těch krámů, bych psala do rána 😁 (Sklo, porcelán, kov, keramika, květiny, pár obrázků, lampy atd. dřevo a kůže už ne, jen mini housličky)

paul1

V kuchyni celkem slušnou sbírku talířů na stěně. Jinde obrazy a v ložnici u počítače na stěně mapu ve formátě A2.

Jana92

Řešíme teď hlavně dekorace do dětské pokoje. Mám ráda přírodní materiály a nadchla jsem se pro personalizované se jmény svých dětí: dětské dekorace