jirka F

Co vás vedlo k vytvoření si zdejší fotky na vašem profilu? Jaký má význam?

Co pro vás fotka znamená? Vím, že například Rokio tam má fotku ze seriálu Naruto. A například můj obrázek/foto má význam ten, že mně to příjde jako hlava plná myšlenek.

Nejlepší odpověď
Drap

Použil jsem to, co nabízely stránky. Nemám potřebu mít své fotografie na každém rohu.

Další odpovědi
elkon

Náhodný výběr, nic to pro mě neznamená, jen jsem tam nechtěl mít písmeno.

Lotr2008

Použil jsem svoji fotografii a syn ji nafiltroval a upravil tak, aby nebylo poznat, jak opravdu vypadám. Navíc se mi líbí, že to vypadá jako fotografie z minulého století.

paul1

Nemám foto, možná někdy dám.

rrihamirek1

Jednoznacne symbol, ze jsem vlastenec.

quentos

Jsem žábami tak trochu posedlý, v mé pracovně žába, kam se podíváš…

elkon

rrrrrrihamirek. Vlastenec se vyjadřuje příkladně česky. Ty jsi akorát tak komediant.

rrihamirek1

Neprijde mi, ze bych psal arabsky. Cist bez diakritiky zvladne i male dite. 🤷‍♂️