Nassin

Co vás v současné době nejvíce znepokojuje?

===
Přátelé, chtěl bych vás ocenit palečky, ale tento systém mi nedovolí více. Snad příště, ale děkuji vám za vaše názory, se kterými se většinou ztotožňuji.

Nejlepší odpověď
Malvína

Ametyst naprosto vystihla moje znepokojení!
Mně vadí celá takhle doba. Xxxx pohlaví, xxxx LGBT pochodů, covid a s ním vše spojené, buzerace, prachy létající do luftu snad 2× více, než je “zvykem”… Bude zas dobře, ptám se? Odpovědi se nedočkám, ale mé obavy se zřejmě vyplní.

Další odpovědi
annas

Kdysi se tvrdilo, že práce měla podíl na polidštění člověka, tedy došlo k humanizaci opice.

Dnes dochází k odlištění, tedy dehumanizaci člověka, tj. v oblasti sociologie
neúcta k člověku, k lidskosti, jde o vzájemné odcizování lidí, odcizenost služeb všeho druhu, často jejich nesmyslnosti atd.

Bohužel, vždy to začíná jazykem, lidé neumí naslouchat, jasně a slušně se vyjadřovat , špatně chápou třeba úlohu kulturních hodnot a tradice minulosti, šíří se lži, konspirace atd. Převažuje jáství …

„Jak ironické, že příroda se svou ničivostí, ale i svou krásou humanizuje naše smysly, zatímco technologie je odlidšťuje.“

  • Marty Rubi

https://www.go­odreads.com/qu­otes/tag/dehu­manization

https://www.in­foz.cz/dehuma­nizace/

Ametyst

Že budou neočkovaní lidé buzerovaní kdekoliv, ačkoli je očkování dobrovolné, překvapivě.

Kepler

Po odeznění pandemie asi přijde vysoká inflace a budeme muset nakupovat s mnohem větším rozmyslem.

jirka F

Nejvíce mně znepokojuje kolaps Golfského proudu a příchod malé doby ledové z důvod. Výrazného poklesu sluneční aktivity hlavně zářivé energie.

anonym

Povinné – nepovinné očkování neznámým sajrajtem a možná ztráta svobody i zaměstnání s tím spojené.Nástup novobolševiků k moci,kteří otevřou stavidla náboženským fanatikům z Blízkého východu a Afriky.Hrozba třetí sv.války.

dudu

Pomyšlení jak bude asi na podzim vypadat politická scéna a předvolební tiatr, když už dnes i chladný nejvyšší zastupitel Zeman znechuceně prohlásil, že se za průběh nedávné schůze poslanecké sněmovny styděl. Hodnocení poslanců se různí. Někteří se údajně chovali jako děti, jiní jako hovada.

xiperio

Podívejte se, jak se chovají někteří školáci na základní škole . S jakou výchovou jdou do 1.třídy. S jakými sociálními návyky… A teď něco po nich chceme v dospělosti?

Pepa25

Že kvůli nezvládnuté pandemii u nás roste počet lidí, kteří jsou nasr*ní, čtou a šíří konspirace a budou pravděpodobně na podzim volit protisystémové strany. Prostě bude hůř …

Reganois

Jen doplním předchozí reakce, že mě děsí zaslepenost lidí. Utvrzení sebe sama, že existuje jen a jen moje pravda bez připouštění jiných myšlenek. Vnucování svých názorů a přesvědčení. Toho se děsím. Zdravá společnost je svobodná a založená na rozdílnosti názorů.

zjentek

Aktualizace widlí desítek!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Kdo nechápe moji odpověď ať si přečte část odpovědí (myslím, že nemusím jmenovat) + diskusi. Strašné, co? Kam se poděl zdravý rozum?

Malvína

Tak já myslím, že pandemie opravdu nezvládnuta byla, je a pravděpodobně i bude. Kde je nějaká konspirace zmíněna? Že si připadám diskriminovaná, tlačena směrem, kterým jít nechci (očkováni). Zdravý rozum právě mám, nechápu, kdo si může dovolit rozhodovat o tom, co si do sebe nechám píchnout, v co nemám důvěru. A ano, ANO volit nebudu. Co tam máte dál?

Reganois

Malvína: Shoduji se tebou. Dávám palec s chutí.

Malvína

Díky za přízeň, Reganois!

(O_o)

vzepreni umele inteligence, grnrticke modifikace malych i velkych zivocichu CRISPR, dalsi virove mutace..

Ametyst

Jirko F, to ještě Bill Gates chce realizovat projekt utlumení slunečního svitu.
Malvína: Je to hrozné, jak se s lehkosti a bez diskutování mluví o covidpasech. Umíš si představit, že třeba těhotná žena bude vysvětlovat vyhazovači v hospodě, proč nemohla být očkovaná? Co je mu do toho? Co je komukoliv do našeho zdravotního stavu? Totalita a kontrola občanů jako vyšitá.

Malvína

Je to nechutný byznys. Za chvíli to bude i povinná kolonka na občance! Nemáš právo na nic, jen poslouchat a tiše houpat nohama. Strašně “dobrovolné”. Jsem zvědavá, jak to bude v případě cestování. Tam budu asi v háji. Hrozně si stáli za očkovacími pasy, najednou zjistili, že to význam nemá. I očkovaný může samozřejmě přenášet (kdo by to řekl!). Vytáčí mě ty jejich věty, všechny stejně formulovány – “Až budeme všichni proočkováni”. Kdo jim dal právo mluvit za mě?

Ametyst

Malvíno, víme přece, že očkovaná osoba je i tak infekční. Očkování jen prý zabrání těžkému průběhu. Trochu málo výměnou za svobodu, ne?

Malvína

Ano, ano, na to narážím. Vždyť je to absurdní od začátku, a každému se zdravým rozumem dojde, že je to holý nesmysl! Nemá to význam, ale stejně vyhrožují vycestováním pouze s očkováním. Ať se jdou vycpat.