elkon

Nic zvláštního, pojedu dál močálem černým okolo bílých skal

Nic, mě nouzový stav nijak zvlášť neomezoval. Nic důležitého jsem v době uzavření některých obchodů nepotřeboval. Příjemnější bude, až později odložíme roušky.

Další odpovědi
zbyndo

Nic zvláštního, pojedu dál močálem černým okolo bílých skal

Nie je nič,čo by mi v tomto stave chýbalo.Chodim do lesa so psíkom, chodím do práce,čo mi treba si nakupim, môjho skromného života sa to nejak nedotklo, mrzí ma, že prídu problémy, ktoré sa budú dotýkať nepriaznivo tisícov ľudí

abcd1234

Nic zvláštního, pojedu dál močálem černým okolo bílých skal

Edison

Nic zvláštního, pojedu dál močálem černým okolo bílých skal

Kelt

Nic zvláštního, pojedu dál močálem černým okolo bílých skal

A kromě toho si jdu koupit Tullamore Dew i se sklenicemi, pokud tam ještě bude v obchodě. Aspoň oslavím zisk zlata. Vyřeším nějaké formality a začnu se zajímat, kdy by mne mohla vzít holička.

anonym

Vlítnu s partou do hospody na pivo

Obecně si sednout a pokecat. Dlouho jsme se neviděli.

GM

Nic zvláštního, pojedu dál močálem černým okolo bílých skal

Zítra půjdu konečně ke kadeřnici, už jsem zarostlá jak Ezau!

jirka F

Vlítnu s partou do hospody na pivo

Popovídat si a posedět.Dříve byly v naší hospodě automaty ale teď už nejsou.A obecně se těším až si dám něco dobrého k jídlu.

paul1

Vlítnu s partou do hospody na pivo

Ale jen na jedno. Ty časy, kdyby jsem si jich dal víc se už bohužel minuly. Ne že bych na to neměl peníze, ale věk už nepustí