MasterGames

Co si myslíte, že se dá z těchto navržených témat považovat nejvíce za tabu?

Nejlepší odpověď
dubraro

šikana

Myslím, že ani v jednom případě se nejedná o skutečné tabu. Všechny tyto věci se pravidelně dějí, mluví a píše se o nich.

Další odpovědi
Ametyst

znásilnění

aliendrone

potraty

Asi ti nedochází význam slova „tabu“. Ani jedno z navržených témat neodpovídá definici, jde o běžně a často diskutovaná témata. Z nezbytí volím potraty, snad se naučíš dělat ankety s únikovou možností „Jiná odpověď“, will see. ;) :D :D

Smile.dollz

potraty

Rokio

znásilnění

Hlasuji pro znásilnění, protože je to závažný zločin.

Na druhém místě je podle mě šikana, na třetím domácí násilí a na čtvrtém potraty.

ivzez

domácí násilí

Podle mne všechna.

karatepepa

domácí násilí

elkon

Nic, dnes se o všem mluví otevřeně.