kolomazka

Co si myslíte, že pronese prezident Miloš Zeman v projevu k národu v neděli 25. 4. 2021 ke kauze Vrbětice?

Nejlepší odpověď
paul1

Bude mlžit

Další odpovědi
Alesh

Bude se zastávat Ruska

Co jiného čekat… samozřejmě to patřičně „zabalí“, že to nebude úplně dobře poznat. Prostě to bude relativizovat.

plebs

Bude nás čekat překvapení (zkuste tipnout jaké)

Předloží veřejnosti kam Česká republika přes firmu vedenou studentem Turba Plzeň prodávala zbraně a jak tvrdě pracovala BIS, Min. obrany, Min. vnitra když tento několikamiliardový zbrojní arsenál dostal do rukou uvedený specialista v letech 2006 – 2014, rovněž činnost státních orgánů v letech 2014 – 2021. Dále kouzlo při odvolání armády z Vrbětic, zabezpečení skladů, supermarketový prodej a řádné důkazy které předložilo BIS, ovšem pokud to není tajné.
I když některé události se těžko vyšetří, na př. miliardář Frantík Mrázek měl na politiky krásnou vazbu dostal včeličku zatím je to v šetření. Když se podívám do historie po hedvábném sametu místopředseda modrého ptactva Jan Stráský uvede pro HN, jak nechat lidi zbohatnout? nechat je krást.
Nebo kniha M. Klíma – Od totality k defektní demokracií.

MoonyCZ

Bude nás čekat překvapení (zkuste tipnout jaké)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

elkon

Zbytečná spekulace.