zjentek

Co si myslíte o veřejně činném člověku, který si neoholí krk?

https://d15-a.sdn.cz/d_15/c_im­g_QP_s/RgBC3c­.jpeg?fl=cro,0,0,1280,85­3%7Cres,1280,,1%7Cweb­p,75

A jakou/kterou indispozici značí, když se člověku k sobě lepí horní a dolní ret? (Pokud tedy nebaštil salko.)

Nejlepší odpověď
quentos

Nic. Nehodnotím podle vzhledu. Neexistuje žádné společenské pravidlo, které by nařizovalo holit si na veřejnosti krk.

Další odpovědi
anonym

Je stejně falešný jako ty jeho brýle.

Drap

Myslím si o něm, že nemá oholený krk.

Justin1

Oholený muž podle mého názoru vypadá lépe (proto se holím), ale pokud má muž zastřižené vousy (žádný ohromný plnovous) a dobře o ně pečuje, vypadá dobře i tak.

rrihamirek1

to je hnedle videt co je to za uroven cloveka… no co si kafickari zvolili, to maji…
lepeni rtu neposuzuji, ale neumet se elementarne oholit, no je to opravdova sila. po prislusnicich napr bezpecnostnich sboru se toto vyzaduje, ale nase vlada muze mit dredy a vousy az na zem.

Gus_Fring

Nevím, nevadí mi. A co si ty myslíš o veřejně činnému člověku, který si neoholí knír?
https://1gr.cz/fot­ky/idnes/13/122/c­l6h/AHA4fde40_ba­bis_tv.jpg

Dochy

Pokud je to jemu pohodlné, mně je to u p…

zjentek

Gus Fring knír je knírem od toho aby byl, ne snad? A na krk vousy nepatří, stejně jako na řiť.

Gus_Fring

Nevím, záleží asi na člověku. Já si prdel neholím, se přiznám.

zjentek

Sticky pysky beru z5– to budou spíše rašící vlkodlakčí zuby!

rrihamirek1

Kterymi ale nasava nase dane pro svoje dovolene.

zjentek

Kategorie „drby“. (;

rrihamirek1

Příspěvek smazán administrátorem.

rrihamirek1

nebo – ceske narodni zostuzeni

zjentek

No super fotka. Už chybí jen detail jak mu z pravýho koutku těsně u tý „slepeniny“ visí špageta a bylo by to ORIGINAL.

rrihamirek1

ta spageta byla vyretusovana ve photoshopu :P

zjentek

Jo? Pošli! (;