zjentek

Co si myslet o 27 leté ženě, která se zamiluje do muže 60+?

Názory? 🤷‍♂️

Nejlepší odpověď
dubraro

Že jí to asi vyhovuje. Sám mám takovou kamarádku.

Další odpovědi
jirka F

Že jde po majetku a plus je ještě když mu chrastí peníze.

Vysvětlivky

  • Chrastí peníze – má hodně peněz na účtu nebo jinde.

aliendrone

Pokud se mě to nějak netýká, tak nic. Víš jak, co mi není rovno, po tom je mi ho…! (Dobytku, jistěže jsem chtěl napsat HOUBY!) ;) :D :D

Alissea

Není na tom nic špatného, hlavně když si rozumí a nejdou jen po penězích toho druhého..
V rodině mám něco podobného- ona 63let a její přítel 36let… někomu to možná přijde komické, ale důležité je, že to klape tak jak má. ;)

cappuccino

Znam jeden takovy par. Docela jim to funguje,, az na to, ze ji je ted pres 40 a lituje, ze nikdy nemela deti. On uz tri deti mel a jasne ji rekl, ze dalsi nechce.
O penize tam moc neslo, spis o osobni rozvoj (jeji).