zjentek

Co si budeme říkat? Předchozí podoba webu byla jednoznačně přehlednější… souhlasíte?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jasně (proč)

Byla taková kompaktnější.

Další odpovědi
wiglaf

Jasně (proč)

mzm

Kdo ti to nakukal, všechno je jinak (tak to mi řekni...)

Web je roztahanější, ale to je to, o co celou dobu webu jde. Ostatně o ničem jiném web není. Jen přilákat lidi a ukázat jim reklamy. A takto se jich tam vleze víc!

paul1

To se neví! (A proč se to neví, ptám se...)

Už jsem to napsal – zvykám si a uvidíme

anonym

Nikoliv (proč)

Přehlednější tato. Nesouhlasím a Vámi. Diskuze, profil a otázky v novém a lepší kabátku.

Jiří Bohumil

Jasně (proč)

Byl přehlednější a i lépe čitelný. Když jsem jej dnes otevřel, po delší době, „to jsem tedy čuměl“.:-(