Ivanf

Co se stane, když sním papír?

Odpovědi
led

Zvážte, či je to vhodná strava.
Ale keď už nie je čo jesť, doporučujem papier jesť v malých kúskoch a zapíjať. Jedny noviny bohato stačia na raňajky. Potrebné živiny síce nedodajú, ale pocit hladu krátkodobo zaženú. Časopisy a reklamné plátky, prosím, nejesť… ostávajú dlho v žalúdku, zle sa rozpúšťajú.

Dochy

Papír bude snězený.
V malém množství nic. Bacha na různé tiskoviny, některá barviva mohou být jedovatá. (ale asi by se musel sežrat celý balík aby se to projevilo)

Kelt

Záleží jaký je to papír a kolik ho sníš. Papíry, které jsou hladké , lesklé, nebo papíry, které tvoří karton a obsahují lepidla a pod. Já jsem se na výletě vsadil s profesorem, že sním pivní tácek za 30 minut. Prošvihnul jsem to těsně.

elkon

Nic, pokud to nebude balík.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.