Co se stane když praskne cévka v přirození při erekci? Je to smrtelné?

Nejlepší odpověď
zjentek

Já když ještě míval erekci, tak ženskejm cévky praskaly hodně. Přesto žádná nikdy neumřela, natož aby si stěžovaly!

Mezi námi, ten TUPÝ KLON, co se tady BEZ DOSTATEČNÉ EXPERIENCE snaží imitovat GENIALITU ZJENTKA, udělal jednu HRUBOU chybu- šáhnul ZJENTKOVI na avatara, čili ŠÁHL MU NA FANYNKU! A tohle byla ZÁSADNÍ chyba, které se nikdy v životě neměl dopustit. Vypadá to, že vlastně udělal HRUBÉ chyby dvě. Krom ponížení Faňule podcenil taky zjenteka. A tuhle záležitost si vyřešíme jinak, než přes monitor.

briketka10

zjenteku

nemysli si ten TUPÝ KLON sáhl i na
identitu leed a JáJsemRaibek!

zjentek

Druhá vec je ta, že ZJENTEK je pojem. Je to KULT, STEJNĚ JAKO Mr. Bean, Dallas anebo Ally McBeal.