CTTON

Co říkáte na tuto předpověď budoucnosti?

2025 – plně autonomní vozy
2035 – universální překladač jazyků.
2045 – myslící počítač
2050 – nahrání mozku do počítače (robot)
2065 – smysluplné VR – ucítíte hmat.(například tekoucí vodu a částečně například nějaký pohyb (třeba po chodníku) prostě úplně se do toho vzijete akorát to bude stále jen v brýlích.
Od roku 2070 to půjde z kopce protože vyspělý svět začne vymírat a tím pádem bude méně vědců což znamená i méně vynálezů.
Co z těchto předpovědi se vám líbí nejvíce

Nejlepší odpověď
Ametyst

Vyspělý svět už teď vymírá, a to, co zbylo, je substituováno jinými civilizacemi pod ideologií multikulti.

Další odpovědi
Edison

Tos vymyslel sám, nebo ses to někde dočetl?

Roman71

Chybí tam letopočet, kdy lidé přestanou myslet..
..jinak je to celkem dost ponurá vyhlídka, ale naštěstí nereálná.

Kelt

A není tam ještě uvedeno, kdy bude možné sestrojit mlčící babu, která bude vše dělat a jak se jí zbavit?

Kepler

Takové předpovědi jsou na nic. Jen se snaží něco uhodnout nebo extrapolovat do budoucna. Podle předpovědí z 60. let jsme už měli být dávno na Marsu, pohybovat se letadly a automobily na atomový pohon a uměli vyléčit všechny nemoci. Zatím jsme nezvládli ani blbou rýmu.

zjentek

Mně by se nejvíce líbila ta VR, s čidly na všechny údy. Všechno ostatní ať si klidně vymře…