Rokio

Co říkáte na tento příběh, který jsem o vás napsal?

Upír Rokio

Byl jednou jeden web, kam chodili samí chytří a moudří uživatelé, mezi které patřili například Kepler, ivzez, annas, Edison, Mc Merkurion, marci a další. Na této internetové stránce vládl mír a vzájemný respekt. Nikdo zde neotravoval nesmysly, stále stejnými tématy, ani se zde nesnažil provokovat ostatní uživatele.

Jenom občas se tu dělali drobné žertíky od uživatelů zjentek, aliendrone a démonické led. Byli to ale v jádru dobří uživatelé a nikdy nikomu neublížili. Ostatní uživatelé věděli, že se jedná pouze o čistou legraci a klukovinu.

Pak najednou ale přišel den, kterým se vše změnilo. Už tato webová stránka nebyla stejná jako dříve, protože na ní přišel Rokio, který v minulosti oblboval děti na stránce určené pro děti svou nástěnkou, kde radil o správném učení.

Rokio tu nejprve začal pokládat otázky o mentální retardací a pak otázky o sobě, které byli plné narcismu a zahleděnosti do sebe. Rokio tu byl králem exhibicionismu a nestyděl se za to. Jeden uživatel se mu snažil pomoci, ale Rokio jeho rady nedbal. Pořád zde prudil a otravoval.

Jednou, ne vlastně několikrát mu za jeho nestoudné chování, které tu předváděl, hrozil ban, ale Rokio se pouze na čas uklidnil a pak zase začal vystrkovat růžky.

Řada dalších uživatelů tu skončila za menší prohřešky, jako například Dismas, či Found. Ale Rokio byl jiný, horší než všichni uživatelé, kteří na tento web chodili.

Pak najednou odešla ivzez, a tak došlo k daleko menšímu nahlašování příspěvků od Rokia. Z Rokia se stávala pomalu nemyslící bestie. Stal se z něj démon, který miluje jen sám sebe. Na tuto část internetu se chodil nakrmit příspěvky v podobě odpovědí na jeho otázky.

Rokio je ve své podstatě upír, který sem chodí na lov a krví jsou pro něj vaše odpovědi a nejen to. Je živen vašimi reakcemi na jeho komentáře.

Jediné řešení je kůl, který představuje ban na chození na tyto stránky, což je jediná věc, které se Rokio bojí.

Jak bude povídka pokračovat dál?

Nejlepší odpověď
Drap

Opět blábol a bezduché sebehodnocení .

Další odpovědi
aliendrone

Mno… vidím ZÁVAŽNÉ faktografické nedostatky. Už jen omyl, že Kepler či Edison jsou „moudří uživatelé“ je dojemný. (Kepler je EROTOCHLÍVÁK a Edison – škoda mluvit!) ;) :)

Nejpodstatnější opominutí je ovšem v tom, žes nezmínil aliendrona coby NEJKRÁSNĚJŠÍ, NEJSKVĚLEJŠÍ, NEJÚŽASNĚJŠÍ atd. bytost ve vesmíru vůbec! Tímto se hodnocení posunuje ze 4– na ŠEST přinejmenším! ;) :D :D

Povídka bude mít následující pokračování >

  1. Editace za účelem uvedení faktů na pravou míru.
  2. Editace za účelem gramatických korekcí (zapomenutá písmenka, jinak viz quentos) Typicky už v názvu ti chybí před písmenem „U“ písmeno „T“! ;) :)
  3. Meditace nad tím, jestli bys nemohl dělat něco užitečnějšího, zábavnějšího, zkrátka LEPŠÍHO.
  4. Následující kroky závisí na tom, jak budeš úspěšný v bodě 3, tudíž je nelze předvídat. :D :D :D

quentos

… že by sis měl dát pozor na rozdíl mezi „ni“ a „ní“ (potažmo „ji a "jí“), na pleonasmy („pokračovat dál“) a na to, aby myšlenka nebyla rychlejší než prsty („příběh, kterou“).
Dále si zopakuj, co je to povídka. Povídka má především pointu a tu mám mít autor dávno vymyšlenou, jinak „povídka“ postrádá smysl. Takže ptát se, jak bude povídka pokračovat, je nesmysl. To máš dávno vědět.

Ametyst

Řekla bych, že jsi normální závislák, když jsi popsal, jak tě jako krev živí odpovědi.

anonym

Zajímavý příběh. Měl bych dotaz: nejsi skrytý admin této stránky?

MichaelOffic

Rokio by se měl věnovat užitečným a přínosným činnostem. Pokud je to těžké, měl by vyhledat lékařskou pomoc.

zjentek

Dobrý! Podtextově bych to trocha podmazal zoufalou snahou o záchranu planety, kdybych to psal já no a samotný projev bych samozřejmě štrajchnul erotikou a celebritami z Hollywoodu, což je nedílná součást, ale dobrý i tak…

elkon

Je to naprosto ubohá trapárna.

dudu

Kam máš namířeno je asi každému zřejmé a bude ti tam mezi svými dobře. Jen si nejsem jist, zda už dnes nejsi nebezpečný pro své blízké a okolí.

Rokio

dudu: Mně ne. Vyklop to, dudu. Myslíš si, že mám na to stát se účastníkem Česko-Slovensko mà talent?