Rokio

Co říkáte na tento článek o Jiřím Kajínkovi?

Zde je odkaz na článek: http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-krimi/554958/jiri-kajinek-57-zacal-pracovat-pro-vymahace-dluhu.html

Z tohoto článku o našem nejslavnějším vězni Jiřím Kajínkovi vyplývá, že se mu daří dobře. Vyhledává dlužníky a je spisovatelem. Navíc je celkem zámožným mužem a možná je to korunový milionář.

Já mu jeho štěstí přeji. Svoje si už odseděl, tak ať se teď má dobře.

zdroj článku: blesk.cz

Nejlepší odpověď
Ušel ventil

No nečetl , ale
myslím že z těch reportáží co dělal Klíma a co prohlásila manželka zavražděného Pokoše že vrah není , ale nikde není ani zmínka
jak uhradí škodu těm lidem co je okradl před zavřením .

Další odpovědi
zvonisek

Článek jsem nečetla. Je mi to nějak jedno, co se týká Jirky Kájínka. Nikomu nepřeji nic zlého, ať si užívá. Opravdu je mi to spíše jedno. Samozřejmě pokud byl odsouzen nespravedlivě, tak je mi ho líto. Pokud ne, tak už si odseděl dost a každý člověk si zaslouží druhou šanci, ta se ovšem dává pouze jednou.

Zdroj: Zkušenost

Kryšpín

Prozatím je veden jako dvojitý amnestovaný mordýř, pokud jej část národa obdivuje, včetně nejčtěnějších blábolek, který provádí jeho reklamu, vyrábí se cukrátka kájinkovky, kupují jeho knihy, čučí na film, nechávají se zvěčnit v jeho společnosti, tak se vůbec nedivím co předvedli naši dědové, pradědové, taťuldové po roce 1948,1968, 1989.

Drap

Neříkám na něj nic.

ivzez

Nic na něj neříkám, nečtu Blesk.