Vit Kouba

Co přijde po zániku centralistického populismu?

Minulost nám ukazuje to, že každá lidská organizace je zde dočasným evolučním experimentem, v současnosti všichni žijeme v centralistickém populismu, v centru jsou pastýři a daleko od centra jsou ovce, není žádný rozdíl mezi socialismem a kapitalismem v obou systémech jsou pastýři a ovce. Vývoj směřuje k rychlosti a optimalizaci,

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Ametyst

Jiná odpověď

Žádný populismus nevidím. Vládci nenávidí své obyvatelstvo už zcela otevreně.

_Bůh_

Jiná odpověď

Liberální sociální stát. Něco, co bylo ve Skandinávii před hypoteční krizí. Říká se tomu status konce dějin, protože to je vrchol státní evoluce.

https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Konec_d%C4%9Bj­in_a_posledn%C3%AD_%C4%­8Dlov%C4%9Bk