zjentek

Co přesně způsobuje tu ladnost pohybu žen?

Teda aspoň většiny. Děkuju.

Nejlepší odpověď
michalds

široké boky

Další odpovědi
Lucyfer

Podle mě nic. Myslím si, že je to naučené. A že to zvládne i chlap. :D Já mám široké boky a nemyslím si, že chodím ladně. Chodím rychle a bez snahy být „v těle“ a dělat dojem.
Podíl tuku tomu asi dodá šmrnc…

Filip84

  1. Kulturní predestinace.
  2. Affirmace v nevědomí.
  3. Genderové stereotypy.
  4. To, že ženská:
  1. zná bod I. až III.,
  2. má alespoň základně vhodnou postavu (nevypadá jak reservní Arnold nebo reklama na Himmlerovy lázně),
  3. chodí tak, aby vyhověla představám podle bodu I. až III.

A ano, naučí se to úplně každý, ono se to ani není potřeba učit, ale to by byl jiný příběh. Na pohlaví nezáleží, jenom to potom nebude tak působit.

Rokio

Cvik. Lze to v pohodě naučit.

iceT

A měla podpatky?

cappuccino

Vetsinou je to chuze na podpadcich.
Znam jednu zenskou, ktera zasadne drazdi chlapy tim, ze kdyz prochazi mezi chlapama, specielne si obuje boty na podpadku. A pusobi to!!

Syd

Pánev.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=UEZrNLag­wls&ab_channel=Do­cUnlock

zjentek

Michalds právě mě inspirovala ladná štíhlá dáma běžíc okolo mého vozu. Boky nebyly ovšem pohyb ladný převelice.