zjentek

Co přesně hledá žena, která má na seriózní seznamce ve svém profilu motto: „nasaď mi na chvíli do břicha motýly“?

A ještě podotázka z kategorie vědy, jazyky: poprosím o rozbor, proč se zde ve slovu motýli na jeho konci nachází mekké i.

@quentos díky. A co text na googlu>>>https:­//www.google.com/se­arch?q=nasa%C4%8F+mi+­na+chv%C3%ADli&oq=na­sa%C4%8F+mi+na+chv%C3%A­Dli&aqs=chrome­..69i57j46j0l­2j0i22i30j69i60l3­.3021j0j4&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8

…ten si mám vyložit jak? (;

Nejlepší odpověď
quentos

„Motýli v břiše“ je metafora pro zamilovanost. Chce tedy zřejmě „na chvíli prožít pocit zamilovanosti“. Jinak to ale nemá ze své hlavy, je to verš z písně od skupiny Mandrage: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=v_IxTrQDips
Ale ve čtvrtém pádě je správně „motýly“, takže ta slečna tam má měkké proto, že to má blbě. Buď se spletla nebo neví, jaké i/y se tam píše.

K doplnění: tam to mají blbě taky. Zřejmě to přepisoval nějakej pologramot. Nebo je to takovej ten nářeční prvek podle vzoru „hrajeme si na vojáci“.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=v_IxTrQDips

Další odpovědi
annas

Možná něco z toho, co najdete v odpovědích na několik otázek,.
https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=mot%C3%BDli%20v%20v­%C5%99i%C5%A1e%20

Nap.

1. Chce cítít šimrání v břiše ze zamilovanosti, či touze po sexu

"Je to takové šimrání v podbřišku či břiše, mravenčení z toho, že že vidím dotyčného. Je to něco, co vyprchá, co se objevuje na určitou chvíli, v určitý okamžik, především v době zamilovanosti. .

Zřejmě podle zvuku, který vydávají tančící motýli.

2. Nebo

„nebo chce být s někým , kdo ji přitahuje a vzrušuje. Objevuje se u ní jakési šimrání v břiše, spíš v podbříšku, mravenčení, radost v celém těle, nejen v duši, radost z přítomnosti toho, koho miluje či b ude milovat. ("sexovat“)

Přeneseně – když tančí motýli, vydávají zvuky, dorozumívají se, takže jako by i u vás tančili a šimrali vás.

3. Třeba se těší na tšhotenství

Může to být i v těhotenství, když se dítě pohybuje a žena má příjemný poci"

a další odpovvědi.

Hlada

Neví co chce a nedá pokoj, dokud to nedostane.

aliendrone

Myslím, že jí jde o sex, už jen kvůli tomu časovému omezení a popsanému prostoru. Láska to je především navíc ten „tlak/svírání“ hrudníku v oblasti srdce, točení hlavy a ostatní průvodní jevy, převážně ve VÝŠE položených partiích těla. ;)

Na nějaký poletující hmyz se vybodni, do břicha patří https://wonde­rifyouwonder.fi­les.wordpress­.com/2012/04/a­lien-chestburster-large-msg-132139942091.jpg ! ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

No… ona to není už žádná slečna, pánč je vyučená a má tři děcka.