bauerlukin

Co pomáhá na bolavý nos z důvodu špatně provedeného testu na covid?

Zdravím, občas mě silně pálí v nose. Začalo to po špatně provedeném PCR testu na covid. Už je to nějakou dobu, myslel jsem, že to přestane, bohužel nepřestalo. Ta paní, která mě vytírala, zajela příliš hluboko a neopatrně do mého nosu. Můžete mi doporučit nějaké medicínské/bylinné přípravky, které by s tímto pomáhaly?

Odpovědi
Themeansar

Stačí zajít do lékárny a popsat jim svůj problém a je to

elkon

Vyplachovat nos „konvičkováním“. Použít třeba heřmánek.
https://www.vi­talia.cz/clan­ky/vyplach-nosu-konvickou-ano-hadickou-ne/