Zacheus

Co odpovědět na otázku „Co čumíš?!“, nechci-li dostat přes ústa?

Nejlepší odpověď
quentos

Nic. Cokoli řekneš, je špatně a dotyčný bezmozek si to vyloží jako záminku k útoku. Mlčet, spolknout hrdost a jít dál.

Další odpovědi
michalds

Řešením by bylo být fyzicky zdatnější než dotyčný. Doporučuji pracovat na sobě, chodit do posilovny. Pak v případě podobných provokací je možnost fyzicky
„zřezat“ provokatéra.

Rokio

Promiňte. Nechtěl jsem se vás dotknout.

Smack

Mám oči tak čumím xD

Kelt

To záleží na vzájemných hmotnostních kategoriiích a výzbroji obou.

marci1

Otázka je cílená provokace. Neodpovídat a co nejrychleji se vzdálit. Jinak přes ústa dostaneš. ☹

zjentek

Co takhle: „vůbec nevím co ti na to mám odpovědět, nechci- li dostat přes ústa.“ Nebo: „Kdybych chtěl dostat pár dršťkovek, tak VÍM HNED, co ti odpovědět!“ (;

podger

Póotřebuješ vobejmout

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Já protože rád vracím stejnou mincí, tak pohotově odpovídám stejnou otázkou obohacenou o přívlastek: „co čumíš jak čumím cype?“ Sotva se nadechne, tak následuje: „drž tu p.ču pod nosem, varuju tě.“ No a pak už agresor většinou neví jistě, jestli mě chce zbít. Vlastně v mnoha podobných případech to pak vypadá, že se vlastně nechtějí nechat zbít, bo prostě mlčí jako pěny. Ale jinak jsem simpaťák! (; ((;

Disraeli

„Na tebe ksichte.“ nebo „Na blbečka“ (popřípadě ještě sprostěji ;)).