Rokio

Co mi hrozí, pokud dál budu obtěžovat uživatele na tomto webu?

Obtěžování je můj koníček. Trestné to naštěstí není. Já Rokio jsem králem všech provokatérů a prudičů. Jsem nejvíce vlezlý člověk, který kdy žil.

Nejlepší odpověď
Kelt

jiná odpověď

Napiš své jméno, příjmení, adresu, fotografii a kdy a kde jsi k zastižení. Třeba někdo bydlí blízko, tak tam zajede a podle situace, vzájemné hmotnostní kategorie a dalších faktorů se rozhodne.

Další odpovědi
paul1

jiná odpověď

Znal jsem i horší provokatéry, někteří již nežijí.

Lgee

několik facek

Lotr2008

jiná odpověď

Nepsal jsi náhodou pod můj nedávný dotaz, že jsi dobrý člověk? Dobrý člověk ostatní obtěžuje?

Porkman

několik facek

Darcy

několik facek

elkon

jiná odpověď

„Podle tvého trapného profilového obrázku si tě někdo najde a dostaneš nakládačku“.

Tomadollar

permaban + další trest

Permaban a pár facek

Darcy

chybí Ti tam možnost :
skupinová ignorace od zlatého jádra uživatelů této stránky…

plebs

Hele řádíš také na Facebooku?

Rokio

plebs: Ne. Tam se chovám slušně a na jiných webech také. Řádím pouze na tomto webu. Facebook příliš často nepoužívám.