peterd108

Co mám dělat, když jsem na Vánoce dostal jenom měkké dárky a ani jeden tvrdý?

Nikoliv vánocer, ale Vánoce.

Dostal jsem podvlikacky, mikinu, tričko a pyžamo :(

Nejlepší odpověď
Malvína

Být vděčný. Někdo nemá ani tohle.

Další odpovědi
marci1

Nestěžuj si, abys příští Vánoce nedostal třeba kamení! 🙂
Vánoční dárek je projevem a významem lásky a přátelství. Slušnost je, být za dárek vděčný. Jeho význam je spíše symbolický.

led

Zober si zo zeme kameň, zabaľ ho ako darček a daruj si ho sám. Nebudeš prvý, kto si na Vianoce daroval darček sám sebe.

Rokio

Koupit si věc, kterou si přeješ (kterou jsi nedostal a přál jsi si ji).

Kepler

Namoč ty textilie do vody, trochu vyždímej a nech je přes noc v mrazáku. Rázem budeš mít několik tvrdých dárků. 🙂

yuko

Mekke a tvrde darky… Tak to ja nedostala ani mekky, ani tvrdy 🙂
Darek je to ale lepsi, nez tvrdy ci mekky. V lednu hura na dovolenou.

ivzez

Tvrdé dárky (uhlí, syrové brambory apod.) se dávají
zlobivým dětem k Mikuláši, nikoliv k Vánocům.

Brblal

Asi jsi dostal to, co potřebuješ. Oblečení člověk potřebuje a využije.

Dále jsou narozeniny a svátky.

Já když jsem něco chtěl, řekl jsem si o to předem.

Arne1

Rum v plastu (tj. měkké balení) ? Pít se to dá i když to asi není optimální