dust8

Co když je kdejaký občan nevědomky měnitelem tohoto světa svým myšlením?

Nejlepší odpověď
hapiky

Co když? I když, tak proč ne?
Měnit svět není hřích, pokud ho měníš k dobrému, tak může tobě i všem ostatním být jedno jestli vědomky či nevědomky.

Další odpovědi
Disraeli

To není nic překvapivého. Každý jedinec má určitý vliv a určité věci ovlivňuje (odvíjí se to od myšlení). Záleží jen na míře, někdo ve větší, někdo v menší. Ať veřejně nebo soukromě.
Ale v minimální míře se na tom podílejí všichni. Řetězová, propojená reakce. Každý hlas/myšlenka má určitý, konkrétní vliv. I když je třeba jen malým detailem/zlomkem mající „neviditelný“ vliv. Nebo spíš nerozpoznatelný, nepatrný a TÉMĚŘ zanedbatelný.

Drap

Tak nic. Pokud mění cokoli v mezích zákona, tak je to v pořádku.

Postmaster

Vše se zde kopíruje originalita je iluze, každý občan je nulou, co si hraje na to, co není!

Zdroj: https://vitkou­ba.signaly.cz/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Disraeli

Samozřejmě tma patří vsechno, včetně jiných živočichů. Ale lidi mají největší vliv (dominující, ovládající a nejvyvinutejsi druh). A to zahrnuje i průměrného člověka..