Kryšpín

Co je vzrušujícího na dámách, které tančí u tyče?

Odhazují prádelko nebo se jenom kroutí, že jim mlsní dědouškové s radostí strkají bankovky za kalhotky?

Nejlepší odpověď
Kepler

Celkem nic vzrušujího na nich nic není, leda bys měl velkou představivost a viděl bys je, jak tančí kolem TVÉ ztopořené tyče. Kromě toho to bývají rachitické sušinky, aby nemuseli tu tyč nákladně kotvit do podlahy i stropu, kterou by opravdové ženské jinak urvaly.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… všechno, jen ta tyč je tam proto, aby se měly čeho držet, sama o sobě sexy není …

aliendrone

To jako VÁŽNĚ?!? Hele, místo sáhodlouhého rozepisování JDI do klubu a zkus se mrknout osobně. Jestli tam bude nějaká pěkná (co ti sedne do vkusu), pochopíš to IHNED a bez vysvětlování. ;) :D :D

BTW – jestli už jsi dědeček, tak MOŽNÁ ne, tyhle zábavy tě s postupujícím věkem přestávají bavit, resp. už to není to, co kdysi. Však se pak rozhlédni kolem sebe, „vilných slintajících stařešinů“ tam bude naprosté minimum, pokud vůbec nějaký. A jestli na nějakého narazíš, jistě to bude KEPLER! ;) :D :D

BTW – nenápadně jsem zaskočil zkouknout tréninkovou přípravu u tyče samotné Její Excelence led (k nalákání mužů do smrtelné pasti)! Inu, na rozdíl od mých představ (samé užívání si) jsem s ohromením zjistil, že to ani ta potvůrka NEMÁ vůbec jednoduché, o čemž svědčí následující několikasekundový shot! > https://www.y­outube.com/wat­ch?v=xlVqloPj8ZM&fe­ature=youtu.be&t=313

karikaki

vůbec nic, oni nemusí být sexy, jsou holky, který tancující na tyči od 4 let

kelley

Existují dva druhy aktivit – „u tyče“ někde v hampejzu a pak „na tyči“ = pole dance – což je zatraceně náročná taneční gymnastika (a to tancují ty holky od 4 let, jak píše karikaki). Někdo rád holky, jiný vdolky… někdo rád kroucení (polo)nahých holek u tyče a někdo zase tu taneční discipínu.

elkon

Nic, ani by mě nenapadlo nějak to sledovat.Možná je to dobré pro pár uslintaných opilců.

Drap

No přece ta tyč!

dubraro

Jejich tělo, co jiného.