tony2412

Je vhodnější použít koudel nebo teflon k utěsnění závitu hadice při připojení plynového sporáku?

Původní
Co je vhodnější při připojení plynového sporáku použít k utěsnění závitu hadice,koudel nebo teflon?

Odpovědi
briliant

Raději mám teflon.

Kepler

Já bych řekl, že teflon je spolehlivější – je trvale tvárný a trvanlivější. Proto se taky začal používat místo koudele.

cukrar

obojí, podle toho co je pro Vás dostupnější.

mosoj

Pokud teflon, tak jedině těsnicí teflonové vlákno. Pásku ne!
https://search­.seznam.cz/?q=t%C4%­9Bsnic%C3%AD+vl%C3%A1kno­+tangit&oq=t%C4%­9Bsnic%C3%AD+vl%C3%A1kno­+tangit&sgId=YX9­xzAIR4VE-YxzjhJxrDFwok­S4vTnLNznpiYG­p7zq%3D%3D&thru=&su=&aq=­&sourceid=szn-HP

dr.luha

Koudel nasycená neutrálním silikonovým tmelem.