zjentek

Co je vaší nejosahávanější věcí?

Nejlepší odpověď
Disraeli

Žena, vybrané části

Pokud už tam máš volant a asi máš na mysli úplně jakoukoli věc, na kterou nejčastěji saháme, tak určitě kliky na dveřích.
Záleží jestli počítáš častost nebo časovou délku. :D protože kliky určitě nedržíme tak dlouho, jako třeba volant.

Pro plno lidí ale určitě vyhraje mobil, v častosti i délce. V časové délce to překoná tak leda oblečení. Ale na to nesaháme v pravém slova smyslu.

Další odpovědi
Drap

Kniha

Ani jedno z uvedeného. Chybí jiná možnost

paul1

Myš

Ametyst

Volant

Dále klika u dveří, klávesnice, čajový šálek, mobil a kropicí konev.

elkon

Myš

Postmaster

Myš

Rokio

Myš

Kromě ní moje špičkovačka v práci a můj obličej.

ivo xxx

Žena, vybrané části

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.