Tuisenim

Co je to nejdůležitější v tvém životě, na čem ti skutečně záleží?

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

U mne to je láska, která je největší prioritou.

Další odpovědi
annas

Ptáte se na co, tedy nejdražší je život, nejdůležitější je zdraví. To ostatní se od toho odvíjí, protože bez zdraví je všechno ničím. .

Rokio

Moje maminka a peníze.

zjentek

Být plný lásky, určitě. To abych se nebál opustit tělo. Nebo jinak: to abych ho S RADOSTÍ opustil.

Tuhle lásku já hledám jako šílený, tak snad vše stihnu včas.

dudu

Rodina a až nastane čas, mít možnost důstojně odejít /na poslední cestu se připravit/.

_Bůh_

Růst akcií Tesly

Rocker

Moje rodina,včetně psů a koček

Tuisenim

Jaká bude asi odpověď, u těžce nemocného člověka?

zjentek

Plačící smajlík? Kdo ví…