Co je to? Myslím, že je to nějaký hmyz. Ale jaký?

Má asi 3 – 4 cm.

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

To je fajn, že poznáš, že to není rostlina nebo třeba bakterie! Co by to tak mohlo být…? Má to šest nohou, křídla, je to poměrně malé a létá to v noci.
To si nedělám srandu (možná trochu), ale když se trochu zamyslíš, určitě na to hravě přijdeš sám.

Další odpovědi
zjentek

Tohle je MŮRA – HMYZ! na podobný otázky tady NENÍ ani KATEGORIE! (;

Myslím si, že je to tato>> https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=li%C5%A1aj+vrbkov%C­3%BD&tbm=isch&ved=2a­hUKEwjanev8mbHrAh­XQiqQKHf0NAXEQ2-cCegQIABAA&oq=li%C5%A­1aj+vrbkov%C3%BD&gs_lcp=­CgNpbWcQAzIICA­AQsQMQgwEyAggAM­gIIADICCAAyBggA­EAUQHjIECAAQGDI­ECAAQGDIECAAQ­GDoFCAAQsQM6BA­gAEEM6BggAEAg­QHjoECAAQHlChKVi­YPWC3QGgAcAB4A­IABbIgBpAWSAQ­M3LjGYAQCgAQGqAQ­tnd3Mtd2l6LWltZ8A­BAQ&sclient=im­g&ei=a1BCX5q8GN­CVkgX9m4SIBw&bih=677&bi­w=1360&rlz=1C1A­OHY_csCZ838CZ­838

Gonfaloniér

Mohla by to být můra nebo mol. Nevím to přesně, nepoznám to.

anonym

RyuzakiKate: No asi nějaký hmyz, ale já se ptám jaký. A když už, tak sama.

RyuzakiKate

Tedy pardon. Ale stačí trochu zapátrat po internetech. Pokud jsi ještě žačkou základní školy, tak to možná pochopím, jinak mi to hlava moc nebere, a to si prosím nevykládej jako nějaké chvástání.

anonym

Chodím na osmileté gymnázium, půjdu do tercie8, což je 8. třída, takže ano, dá se říct, že jsem žačkou základní školy.

RyuzakiKate

V tom případě ti doporučuji, aby sis tento zájem o okolí udržela, ráda tě v tom podpořím. Už to, že víš, že je to hmyz, je skvělý odrazový můstek. Tvá generace určitě umí používat Google.
Bude to nějaký lišaj, ale druh neurčím, zjentek to možná trefil.

Gonfaloniér

Vidím, že lidi se tu často a rádi v odpovědích chovají jako kreténi. Nechápu proč tady musí být každý druhý tak nepříjemný a protivný.

RyuzakiKate

Díky za názor, ale nemyslím si to. Spíš asi většinu z nás mrzí, že se někdo bezmyšlenkovitě ptá na něco, na co by mohl s trochou snahy přijít sám a tím si to i líp zapamatovat. Svou odpovědí jsem se snažila pouze „pošťouchnout“. Mrzí mě, že jsem se vám vyobrazila jako kretén :)