jirka F

Co je podle vás na Odpovědích neobvyklé nebo zvláštní?

Mně asi přijde, že zvláštností přetéká. UžIvatelé se zde někdy chovají také zvláštně nebo neobvykle. Ale na druhou stranu jsou zde i lepší a hodnější uživatelé než na jiném serveru.

Jak to vidíte vy?

Odpovědi
Rokio

Moje chování.

Kepler

Někdy tady bývají docela zvláštní a nesmyslné otázky i odpovědi, které neodpovídají na otázku. Jinak se situace poslední dobou zlepšila, už tady není tolik urážlivých příspěvků, jak tomu bylo dříve. Funguju trochu ještě na jednom podobném webu a tam je situace ještě daleko lepší, protože tam výborně pracuje několik adminů.

anonym

No jedinou zvláštností tohoto serveru je to, že počet aktivních uživatelů by se dost možná dal spočítat na prstech jedné ruky. Není to prostředí, které by fungovalo, tak jak původní autor zamýšlel, spíš je to taková menší vesnická hospoda s několika štamgasty, kteří se schází u otázek ne nepodobných těm které by si možná i v té hospodě pokládali tak po druhém pětipivu 😁

quentos

„Co je podle vás na odpovědích neobvyklé nebo zvláštní?“ – podle toho na kterých.