paul1

Tak to je otřes, no comment

Ještě tam chybí možnost – protéza.

Viktorie II.

Tak to je otřes, no comment

No comment!

terry

Tak to je otřes, no comment

.

Rokio

Tak to je otřes, no comment

Brown Emma

Mít zuby pouze na horní čelisti

Your share contains a lot of knowledge, and I value your work. Continue publishing more intriguing content, please. mapquest directions

sarausa

Mít zuby pouze na horní čelisti

Jíst příliš mnoho a jíst příliš málo může také způsobit nežádoucí problémy. Například přílišná konzumace jídla může vést k problémům s obrazem těla, ztrátě sebevědomí a potížím s komunikací. Jíst příliš málo může vést k fyzické slabosti, nedostatku energie a potížím se soustředěním a prací. slither io

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mirek Škuta

Pozor, špatně používáte slovo Handicap, hendicap není to že nemáte zuby, ale to že díky nepřítomnosti zubů nemůžete kousat

zjentek

Paul1, protéza je řešením, nikoli handicapem.

paul1

Oproti tomu, co jsem měl zubů plnou hubu, tak je to podle mne handicap.