dust8

Co děláte, když víte, že máte jít někam, kam nechcete, ale z nějakého důvodu tam jít stejně musíte?

Nejlepší odpověď
Edison

Když musíš, tak musíš. Co chceš dělat jiného???

Další odpovědi
quentos

No to je zase dotaz :{D> prostě tam jdu, co mi zbývá? Můžu z toho bejt votrávenej nebo taky na tom najít pozitiva (to obvykle dělám).
Příklad ze života: nechce se mi k zubaři. Komu by se taky chtělo? Ale vím, že to vyřeší můj aktuální problém.
Ještě běžněji: nechce se mi vstávat do práce. Ale uvědomím si, že se tam vlastně těším a že dělám práci, která mě baví. Ne každý má to štěstí.
Starej fór, ale pořád aktuální: „Už Magic Johnson říkal, že všechno má své pozitivní stránky.“

Klaproth

Hodně hloupá otázka, Prostě tam jdu…

mosoj

Kdyby jsi musel jít na vojnu, bylo by ti to jasné.

elkon

Nějak to přežiju a snažím se co nejdřív zmizet, pokud to je možné.

Kelt

Umřít musíme všichni a nikomu se nechce, ale nikdo se nás nebude ptát. Když někam musíš jít, ale nechceš, tak máš vždy více možností. Buď tam půjdeš, nebo ne. Nemusíš jíst, ale budeš mít hlad. Nemusíš jít do práce, ale nebudeš mít peníze. Nemusíš jít na schůzku, ale nebudeš mít přítele nebo přítelkyni. Nemuší jít k doktorovi, ale bude ti pak hůř. Nemusíš v obchodě platit, ale pak počítej s tím, že budeš za to potrestán a pod. Každý máme něco jako rozhodovací váhy a volíme to, co je pro nás méně bolestivé . Můžeš jít na večírek, ale nepij a odejdi včas a vyspi se Nebo chlastej provozuj sex a pak se nediv. Ale to si asi uvědomuješ.

Kryšpín

Napíši plnou moc náhradníku anebo tam postrčím advokáta, pokud se ovšem nejedná o údržbu tělesné schránky.

yuko

Dnes je chladno, zatazeno, obcas prsi a musim do prace. Tak se mi nechce.
Ale pojedu tam na kole a to se mi chce 🙂
Nedavno jsem si naplanovala zajit v patek na financni urad. Strasne se mi nechtelo. Tak jsem se jen po prihlaseni na web zeptala, zda je v mem pripade nutne dojit osobne a odpoved byla, ze je vse v poradku, nemusim nikam chodit. Takze, kdyz musis, tak musis a nebo se pokusis o to, abys nemusel, kdyz se Ti nechce.

nyjono

Jdu tam.
Co jsi myslel, že udělám???